484 840 000

Internet MAX - optika

Superrychlé a stabilní připojení k síti Internet bez datového a časového omezení, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Pro přenos dat služba využívá optickou datovou síť s použitím nejmodernějších technologií. Optické datové sítě se vyznačují bezporuchovostí, vysokou kapacitou datového přenosu a jsou vhodné pro přenos nejnáročnějších datových telekomunikačních služeb. Internet MAX - optika dosahuje reálné rychlosti stahování dat ze sítě Internet až 1 000 Mb/s. Díky svým technickým parametrům tak umožňuje např. streamování on-line videa v maximální možné kvalitě, nebo hrát nejnáročnější on-line hry vždy, kdy si jen budete přát.

 

  • Při přechodu od jiného poskytovatele nabízíme 30 denní bezplatné období. Umožníme Vám tak využívat kvalitní službu hned, jak se pro ní rozhodnete.
  • Výpověď u stávajícího poskytovatele služeb vyřídíme za Vás. Ušetříme Vám tím čas a zajistíme bezproblémový přechod služby.

 

Parametry služby

  • Služba obsahuje dynamickou privátní (takzv. bezpečnou) IP adresu, která zajišťuje ochranu proti nežádoucímu přístupu na Vaše PC ze sítě Internet.
  • Přístup k síti Internet bez datového a časového omezení, budete stále ONLINE.
  • Řízeno speciálním systémem na regulaci rychlosti služby, který umožňuje využívat uvedené maximální rychlosti. U služby není nasazen FUP (Fair User Policy), který by snižoval přenosové rychlosti na základě nadměrného zatěžování sítě jako je např. dlouhodobé stahování velkého objemu dat atd.
  • Základní výstupní technologie je Ethernet, stačí, aby Váš PC, nebo notebook obsahoval síťovou kartu, která bývá nezbytnou součástí nových zařízení.
  • Služba je určena pro připojení jednoho, nebo více PC v bytové jednotce, nebo rodinném domě účastníka, kde je zřízena datová zásuvka.
  • Možnost přidělení veřejné IP adresy. Vaše PC, nebo jiné síťové zařízení pak bude dostupné ze sítě Internet. Vhodné např. pro vzdálený přístup, nebo vzdálenou správu Vašeho PC.
  • Rozšíření o vlastní bezdrátový router, zařízení umožňující provoz domácí sítě pro připojení libovolného počtu PC, notebooků, tabletů, mobilních telefonů a jiných síťových zařízení.
  • Zákaznická podpora pro řešení obchodních, technických dotazů a problémů. Předpokládaná nejdelší doba odezvy našich techniků do 8 servisních hodin a předpokládaná maximální doba opravy služby v případě poruchy ze strany poskytovatele do 24 servisních hodin (servisní hodiny: pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hod kromě dnů pracovního klidu)

Instalace služby

Termín instalace se určuje na základě aktuálního vytížení instalačních týmů a dle daného typu datové přípojky. Běžná doba zprovoznění služby po podpisu závazné objednávky, nebo při podpisu účastnické smlouvy je do 2-5 pracovních dnů. Přesný termín instalace také záleží na vzájemné domluvě, ze které vyplyne vhodný termín předání služby.

Jak službu objednat, nebo získat více informací?

Využijte jeden z nabízených způsobů:
1. volejte infolinku (+420) 484 840 000, GSM: (+420) 772 720 000
2. vyplňte poptávkový, nebo kontaktní formulář a vyčkejte na telefonát našeho obchodníka
3. navštivte nás osobně na provozovně naší společnosti na adrese 28. října 111, 511 01 Turnov, rádi Vás osobně poznáme.

 

TYPY DATOVÝCH PŘÍPOJEK

Optika - rodinný dům
Optika - bytový dům Optika - panelový dům

RODINNÝ DŮM
(FTTH)

BYTOVÝ DŮM
(FTTHm, FTTB)

PANELOVÝ DŮM
(FTTHm, FTTB)

 


 

VLASTNOSTI SLUŽBY

On-line HD videa On-line TV On-line hry Rychlý cloud Bezpečná síť
On-line video On-line TV On-line hry Rychlý cloud Bezpečná síť

 


 

RYCHLOSTNÍ TARIFY

Tarif Internet MAX - optika 30 Mb/s Tarif Internet MAX - optika 250 Mb/s Tarif Internet MAX - optika 600 Mb/s Tarif Internet MAX - optika 1 000 Mb/s

Kompletní přehled cen naleznete v ceníku služby Internet MAX - optika níže v sekci soubory ke stažení. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

 


 

TIPY VYSOKORYCHLOSTNÍHO INTERNETU

Spojíme Vás s celým světem

Díky moderním datovým sítím a technologiím poskytujeme internetové připojení bez kompromisu na které se můžete spolehnout. Přinášíme Internet bez hranic a omezení, který bude vždy připraven pro Vaše užití.
Připravíme Internet pro všechny Vaše chytré zařízení

Dodáme Vám výkonné síťové zařízení (router) a zároveň vytvoříme vlastní chráněnou datovou síť u Vás doma, nebo v kanceláři, která bude dostupná pro všechny Vaše chytré zařízení. Připojená zařízení tak budou vždy připravena na Vaše požadavky.


Zařídíme Vám bezpečný Internet

Nainstalujeme na Vaše chytré zařízení komplexní ochranu Internetu tak, aby bylo neustále efektivně chráněno před hrozbami Internetu, jako jsou viry, bezpečnostní útoky a to díky profesionálním a osvědčeným nástrojům.
Garantujeme kvalitu a funkčnost služby

K poskytované službě Vám dáme garanci její kvality a dostupnosti, technickou a servisní podporu. Poskytneme Vám službu, o kterou se nebudete muset starat.

 


Soubory ke stažení

Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000