484 840 000

Zvýhodněné ceny za služby Centra Babylon v Liberci

Jsme smluvními partnery Centra Babylon Liberec a přinášíme svým zákazníkům slevu až 20% na služby tohoto obdivuhodného komplexu.

Přijďte k nám na provozovnu společnosti na adrese Sobotecká 565 v Turnově (areál Maškova zahrada), prokažte, že jste náš zákazník a odneste si levnější dárkovou poukázku, vstupenku, nebo hotelový voucher do obdivuhodného Centra Babylon Liberec.

Udělejte si kdykoliv pohodový den s Vaší rodinou, nebo přáteli a nechte se obklopit mixem zábavy a odpočinku za výhodnějších finančních podmínek a ušetřete tak nemalé peníze!

 

BABYLON TICKETS

 

Ze stránek CENTRUM BABYLON, a.s.

Hledáte místo vhodné pro pořádání společenských a firemních akcí spojených s ubytováním, zábavou i odpočinkem? Právě pro Vás je tu CENTRUM BABYLON - jedinečný kongresový, hotelový a zábavní komplex v centru města Liberce.

Zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a relaxace. Přijďte k nám strávit chvíle radosti, štěstí a rodinné pohody. Ubytování najdete ve čtyřhvězdičkovém hotelu s přímým vstupem do světa relaxace a wellness i s přímým napojením na kongresové centrum. Nabízíme vše pro společenské a firemní aktivity od zajištění mezinárodních kongresů až po školení, výstavy, plesy a svatby. To vše najdete pod jednou střechou na ploše 30 000 m2.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

http://www.centrumbabylon.cz/

 

 


Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000