484 840 000

Extra benefit: ESET - komplexní ochrana Vašeho zařízení

Neváhejte a zařiďte si komplexní ochranu Vašeho zařízení díky profesionálním produktům ESET

ESET využívá inteligentní ochrany kombinující osvědčený antivirus, antispyware, firewall, antispam a rodičovskou kontrolu. Vyhledávání a správa zranitelností, systém řízení informační bezpečnosti, bezpečnostní audit.

Pokud chcete mít své zařízení chráněno a pod kontrolou, nástroje ESET jsou jednoznačnou volbou.

 ESET Mobile Security

Přestaňte řešit bezpečnost Vašeho mobilního zařízení. Tento profesionální nástroj Vám zajistí dostatečnou ochranu a kontrolu Vašeho mobilního zařízení díky Antivirové ochraně, GPS lokalizaci, Vzdáleného zamknutí, Zvukové siréně, Ochraně před odinstalací, Anti-Theft funkcí a Ochraně v reálném čase.

Více informací o produktu ESET Mobile Security

 ESET Parental Control

ESET Parental Control® pro Android chrání děti při používání smartphonů a tabletů před nevhodným obsahem na internetu. Děti zároveň mohou požádat o zpřístupnění zakázané stránky nebo aplikace.

Více informací o produktu ESET Parental Control

 


 

Vyzkoušejte profesionální nástroje ESET na Vašem počítači v 30denní zkušební verzi a přesvědčte se o jejich kvalitě a funkčnosti

V případě instalace zkušební verze produktu ESET a po vypršení 30denní zkušební doby budete vyzváni k aktivaci (zakoupení) produktu. Po dokončení tohoto procesu Vám zašleme licenční certifikát a vystavíme Vám fakturu obsahující zákaznický benefit -10% z běžné ceny produktu.

 

ESET Internet Security

Ideální pro uživatele, kteří chtějí chránit své soukromí, aktivně využívají internetové bankovnictví a on-line nákupy a chtějí komunikovat bezpečně. Vaše citlivá data, online platby, hesla, webovou kameru a vaše děti ... to vše ESET Internet Security ochrání.

Chci nainstalovat zkušební verzi (pro operační systém Windows)

 


 

Přehledný ceník produktů ESET

K náhlédnutí ve formátu PDF

 


 

Objednávka produktů ESET se zákaznickým benefitem

PAMICO ESET benefit

Ceny uvedené na objednávkové stránce neobsahují zákaznický benefit -10%. Po objednání produktu Vám bude zaslán licenční certifikát produktu ESET a vystavena faktura za objednaný produkt obsahující zákaznický benefit -10% z běžné doporučené ceny produktu ve formě slevy. Zákaznický benefit -10% platí pouze pro zákazníky společnosti PAMICO CZECH, s.r.o. a nelze kombinovat s jinými nabízenými slevami.

Chci si objednat produkt ESET s benefitem -10%

 


 

Oficiální stránky ESET

ESET je společností zaměřenou na IT bezpečnost, která vyvíjí špičkové bezpečnostní řešení na ochranu před kybernetickými hrozbami.

Více o produktech ESET

 

 


Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000