484 840 000

Extra benefit: ESET - komplexní ochrana Vašeho zařízení

Neváhejte a zařiďte si komplexní ochranu Vašeho zařízení díky profesionálním produktům ESET

ESET využívá inteligentní ochrany kombinující osvědčený antivirus, antispyware, firewall, antispam a rodičovskou kontrolu. Vyhledávání a správa zranitelností, systém řízení informační bezpečnosti, bezpečnostní audit.

Pokud chcete mít své zařízení chráněno a pod kontrolou, nástroje ESET jsou jednoznačnou volbou.

 ESET Mobile Security

Přestaňte řešit bezpečnost Vašeho mobilního zařízení. Tento profesionální nástroj Vám zajistí dostatečnou ochranu a kontrolu Vašeho mobilního zařízení díky Antivirové ochraně, GPS lokalizaci, Vzdáleného zamknutí, Zvukové siréně, Ochraně před odinstalací, Anti-Theft funkcí a Ochraně v reálném čase.

Více informací o produktu ESET Mobile Security

 


 

Vyzkoušejte profesionální nástroje ESET na Vašem počítači v 30denní zkušební verzi a přesvědčte se o jejich kvalitě a funkčnosti

V případě instalace zkušební verze produktu ESET a po vypršení 30denní zkušební doby budete vyzváni k aktivaci (zakoupení) produktu. Po dokončení tohoto procesu Vám zašleme licenční certifikát a vystavíme Vám fakturu obsahující zákaznický benefit -15% z běžné ceny produktu.


ESET NOD32 Antivirus

Rychlá a efektivní ochrana - užij si čas strávený na internetu. ESET NOD32 Antivirus tě ochrání na sociálních sítích, při prohlížení internetu nebo při hraní.

Obsahuje: Antivirus, Antispyware, Anti-Phishing, Herní režim, Ochrana sociálních sítí, Exploit Blocker, Pokročilá kontrola paměti, Kontrola výměnných medií

Chci nainstalovat zkušební verzi (pro operační systém Windows)

Chci si stáhnout zkušební verzi ve formátu ZIP (pro operační systém Windows)

 

ESET Smart Security

Komplexní ochrana internetu - připoj se bezpečně na sociální sítě, prohlížej internet nebo si jen užívej hraní her. Ani při ztrátě počítače není nic ztraceno. Přes Anti-Theft můžeš počítač najít.

Obsahuje: Antivirus, Antispyware, Anti-Theft, Anti-Phishin, Personální Firewall, Antispam, Rodičovská kontrola, Ochrana sociálních sítí, Exploit Blocker, Pokročilá kontrola paměti, Vulnerability Shield, Kontrola výměnných médií

Chci nainstalovat zkušební verzi (pro operační systém Windows)

Chci si stáhnout zkušební verzi ve formátu ZIP (pro operační systém Windows)


 

Přehledný ceník produktů ESET

Ceník ESET

K náhlédnutí ve formátu PDF

 


 

Objednávka produktů ESET se zákaznickým benefitem -15%

PAMICO ESET benefit

Ceny uvedené na objednávkové stránce neobsahují zákaznický benefit -15%. Po objednání produktu Vám bude zaslán licenční certifikát produktu ESET a vystavena faktura za objednaný produkt obsahující zákaznický benefit -15% z běžné doporučené ceny produktu ve formě slevy. Zákaznický benefit -15% platí pouze pro zákazníky společnosti PAMICO CZECH, s.r.o. a nelze kombinovat s jinými nabízenými slevami.

Chci si objednat produkt ESET s benefitem -15%

 


 

Oficiální stránky ESET

ESET je společností zaměřenou na IT bezpečnost, která vyvíjí špičkové bezpečnostní řešení na ochranu před kybernetickými hrozbami.

Více o produktech ESET

 

 


Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000