484 840 000

Digitální televize PAMICO TV

Digitální televize PAMICO TV poskytuje uživatelům maximální komfort domácí televizní zábavy. Digitální televizní stream šířený po optické síti přináší vysokou kvalitou obrazu a zvuku. Služba naplno využívá standardu IPTV a umožňuje mnohé funkce, které zpříjemní a obohatí sledování televize. Díky programovému průvodci EPG+ získáte přesné informace o vysílaném pořadu, s TV Archivem lehce naleznete zmeškaný pořad několik dní zpětně, Timeshift a Pause TV Vám umožní pozastavení a libovolný časový posun zpět na aktuálně vysílaném pořadu tak, aby Vám již nic neuteklo, s funkcí nahrávání si uložíte oblíbený pořad i nad rámec TV Archivu, nebo díky rozšířenému vyhledávání naleznete během chvilky Váš oblíbený pořad. Všechny tyto funkce dávají službě charakter domácího centra zábavy. PAMICO TV je televize, kterou můžete sledovat, ať jste kdekoliv. Na set-top-boxu, na tabletu, nebo chytrém telefonu, přes internetový prohlížeč, a nebo na smart televizi. Na všech zařízeních jsou přitom k dispozici stejné funkce v plné šíři a intuitivní ovládání pro dokonalý uživatelský zážitek.

 

Výhody služby

 • Digitální televize využívající standardu IPTV s funkcemi „nové generace”.
 • Televize na doma i na cesty a do všech chytrých zařízení. Sledujte pomocí set-top-boxu, nebo díky funkci Second screen na tabletu, chytrém telefonu, na počítači přes internetový prohlížeč a nebo na smart televizích. Na všech zařízeních jsou k dispozici stejné funkce, v plné šíři a intuitivním ovládáním.
 • Programová nabídka přináší přes 150 televizních kanálů (včetně všech oblíbených kanálů v kvalitě HD). Sestavte si vlastní televizní nabídku díky tematickým balíčkům.
 • Špičková digitální kvalita obrazu ve vysokém rozlišení díky kapacitnímu video streamu.
 • Rozšířený elektronický programový průvodce EPG+ pro získání přesných informací o vysílaném pořadu s aktualizací 6x denně.
 • Rozšířené vyhledávání oblíbeného pořadu a podobných pořadů v několika vteřinách.
 • TV Archiv v kvalitě TV programu pro nalezení Vašeho promeškaného pořadu až 7 dní zpětně.
 • Funkce PauseTV a Timeshift pro pozastavení a časový posun zpět na aktuálně vysílaném pořadu. Již Vám nic neunikne.
 • Pokud jste nestihli začátek Vašeho oblíbeného pořadu, díky funkci StartOver si zvolte jeho začátek a užijte si ho pěkně celý.
 • Nahrávání Vašich oblíbených pořadů nad rámec TV Archivu, k dispozici až 20 hodin pro Vaše nahrávky. Přehrajte si nahraný obsah kdykoliv budete chtít.
 • Sestavení vlastní programové nabídky díky tematickým programovým balíčkům. Balíčky pro sportovní, nebo filmové fanoušky, naše dětské ratolesti, atd..
 • Kvalitní digitální set-top-box plně podporující všechny funkce s přehledným uživatelským prostředím a s podporou nového video kodeku HEVC (H.265), který přináší lepší barvy, dynamický rozsah scény více podobný lidskému oku.
 • Zákaznická podpora pro řešení obchodních, technických dotazů a problémů. Předpokládaná nejdelší doba odezvy našich techniků do 8 servisních hodin a předpokládaná maximální doba opravy služby v případě poruchy ze strany poskytovatele do 24 servisních hodin (servisní hodiny: pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hod kromě dnů pracovního klidu)

Popis funkcí služby

 • Elektronický programový průvodce EPG+
  Nabízí kompletní seznam televizních programů a detailní přehled vysílaných pořadů přímo na Vaší TV, nebo chytrém zařízení. Programy jsou přehledně uspořádané tak, aby jste mohli porovnat vysílaný televizní obsah na několika programech najednou a vybrat si ten nejvhodnější. Zobrazte si popis a hodnocení od jiných diváků u konkrétního pořadu, a to s aktualizací 6x denně.

 • TV Archiv až 7 dní zpět
  Umožňuje sledování oblíbených pořadů až 7 dní zpětně! Nemusíte si již hlídat čas, kdy vysílají premiéry Vašich oblíbených pořadů, nebo seriálů. Díky TV archivu si je shlédnete pohodlně v čase, kdy Vám to vyhovuje.

 • nPVR - Pause TV, Timeshift, StartOver
  Pause TV umožňuje pozastavení právě probíhajícího televizního vysílání a Timeshift libovolný časový posun zpět. Pozastavte si jednoduše vysílání, když zrovna potřebujete. Vyřiďte si během Vašeho oblíbeného pořadu např. telefonní hovor s přáteli, nebo rodinou a poté pokračujte ve sledování aktuálního pořadu v místě jeho pozastavení. Pokud Vám uteče chvilka z Vašeho oblíbeného pořadu, vraťte se jednoduše o pár minut zpět a pokračujte plynule ve strhujícím ději pořadu. Pokud jste nestihli začátek svého oblíbeného pořadu, díky funkci StartOver si právě probíhající pořad můžete spustit od úplného začátku a v poklidu si ho celý vychutnat.

 • nPVR - nahrávání
  Nahrávání Vašich oblíbených pořadu už nemůže být snadnější. Díky jednomu stisknutí tlačítka na TV ovladači si zvolíte nahrání vybraného pořadu. Vámi nahraný obsah bude uložen na diskový prostor televizní služby a uschován pro jeho pozdější shlédnutí. Vyvolejte si kdykoliv nahraný obsah a užijte si jeho sledování. Již nepotřebujete vlastní rekordéry a nemusíte řešit diskové úložiště pro nahrání Vašeho oblíbeného pořadu, fuknce nahrávání vše vyřeší za Vás. Připraven až pro 20 hodin Vašich nahrávek.

 • Second screen
  Umožňuje v rámci služby sledování televize na čtyřech chytrých zařízení ať jste kdekoliv. Sledujte televizi na tabletu, chytrém telefonu, na počítači pomocí internetového prohlížeče a nebo na smart televizích. Služba podporuje operační systém Android, iOS, Windows 10, internetový prohlížeče Chrome, Safari, Firefox, Explorer, Opera. Sledujte tak televizi třeba na herní konzoli MS Xbox One, nebo třeba pomocí MS HoloLens, nebo na SMART TV (Samsung, LG nebo Android TV). Stáhněte si aplikaci PAMICO TV z Google Play, App store, nebo Windows store. Na všech zařízeních jsou přitom k dispozici stejné funkce v plné šíři a samozřejmě také intuitivní ovládání pro dokonalý uživatelský zážitek.

Jaký tarif je pro mě vhodný?

Vždy radíme, aby jste si vybrali tarif, který Vás nejvíce osloví. Všechny tarify obsahují základní volně vysílané TV kanály a jsou od sebe odlišné přidanými dalšími TV kanály, které Vám zpříjemní mnoho chvil strávených při sledování Vašich oblíbených seriálů, filmových žánrů, hudby nebo třeba pohádek. Pokud si nevíte rady, nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Instalace služby

Termín instalace se určuje na základě aktuálního vytížení instalačních týmů a dle daného typu datové přípojky. Běžná doba zprovoznění služby po podpisu závazné objednávky, nebo při podpisu účastnické smlouvy je do 2-5 pracovních dnů. Přesný termín instalace také záleží na vzájemné domluvě, ze které vyplyne vhodný termín předání služby.

Jak službu objednat, nebo získat více informací?

Využijte jeden z nabízených způsobů:
1. volejte infolinku (+420) 484 840 000, GSM: (+420) 772 720 000
2. vyplňte poptávkový, nebo kontaktní formulář a vyčkejte na telefonát našeho obchodníka
3. navštivte nás osobně na provozovně naší společnosti na adrese 28. října 111, 511 01 Turnov, rádi Vás osobně poznáme.

 

TARIFY SLUŽBY:

Tarif PAMICO TV BASIC Tarif PAMICO TV STANDARD Tarif PAMICO TV MAX

Kompletní přehled cen včetně doplňujících informací naleznete v ceníku služby níže v sekci soubory ke stažení. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

 


 

Přehled televizních kanálů v tarifech

PAMICO TV BASIC

A11 HD, ATV, CNN Prima News HD, CS History, ČT :D HD/ Art HD, ČT 1 HD, ČT 1 JM HD, ČT 1 JZC HD, ČT 1 SM HD, ČT 1 SVC HD, ČT 2 HD, ČT 24 HD, ČT sport HD, Dvojka HD, Hobby TV HD, Jednotka HD, Jihočeská televize, JOJ Family HD, Mňam TV, Mňau TV HD, NASA TV HD, Nova Action HD, Nova Cinema HD, Nova FUN HD, Nova Gold HD, Nova HD, Nova Lady HD, Óčko, Óčko Star, ORF1, ORF2, Paramount Network, Polar, Polsat, Praha TV, Prima COOL HD, Prima HD, Prima Krimi HD, Prima Love HD, Prima MAX HD, Prima SHOW HD, Prima STAR HD, Prima ZOOM HD, Regionální televize TVS HD, Relax, Retro Music Television, RTVS 24 HD, RTVS Šport HD, Seznam.cz TV HD, Spark TV HD, Spektrum Home, Sport 5 HD, Sporty TV HD, Super Polsat, Šlágr Originál HD, TA 3, Turbo TV HD, TV Brno 1, TV Lux, TV Noe, TV Puls, TV Puls 2, TV Rebel, TVN, TVN7, TVP 3, TVP Historia, TVP1 HD, TVP2 HD, UA:Pershyi, V1, ZAK TV, ZDF
A11 HD A11 HD
ATV ATV
CNN Prima News HD CNN Prima News HD
CS History CS History
ČT:D HD/Art HD ČT:D HD/Art HD
ČT 1 HD ČT 1 HD
ČT 1 JM HD ČT 1 JM HD
ČT 1 JZC HD ČT 1 JZC HD
ČT 1 SM HD ČT 1 SM HD
ČT 1 SVC HD ČT 1 SVC HD
ČT 2 HD ČT 2 HD
ČT 24 HD ČT 24 HD
ČT Sport HD ČT Sport HD
Dvojka HD Dvojka HD
Hobby TV HD Hobby TV HD
Jednotka HD Jednotka HD
Jihočeská televize Jihočeská televize
JOJ Family HD JOJ Family HD
Mňam TV Mňam TV
Mňau TV HD Mňau TV HD
NASA TV HD NASA TV HD
Nova Action HD Nova Action HD
Nova Cinema HD Nova Cinema HD
Nova FUN HD Nova FUN HD
Nova Gold HD Nova Gold HD
Nova HD Nova HD
Nova Lady HD Nova Lady HD
Óčko Óčko
Óčko Star Óčko Star
ORF1 ORF1
ORF2 ORF2
Paramount Network Paramount Network
Polar Polar
Polsat Polsat
Praha TV Praha TV
Prima COOL HD Prima COOL HD
Prima HD Prima HD
Prima Krimi HD Prima Krimi HD
Prima Love HD Prima Love HD
Prima MAX HD Prima MAX HD
Prima SHOW HD Prima SHOW HD
Prima STAR HD Prima STAR HD
Prima ZOOM HD Prima ZOOM HD
Regionální televize TVS HD Regionální televize TVS HD
Relax Relax
Retro Music Television Retro Music Television
RTVS 24 HD RTVS 24 HD
RTVS Šport HD RTVS Šport HD
Seznam.cz TV HD Seznam.cz TV HD
Spark TV HD Spark TV HD
Spektrum Home Spektrum Home
Sport 5 HD Sport 5 HD
Sporty TV HD Sporty TV HD
Super Polsat Super Polsat
Šlágr Originál HD Šlágr Originál HD
TA 3 TA 3
Turbo TV HD Turbo TV HD
TV Brno 1 TV Brno 1
TV Lux TV Lux
TV Noe TV Noe
TV Puls TV Puls
TV Puls 2 TV Puls 2
TV Rebel TV Rebel
TVN TVN
TVN 7 TVN 7
TVP 3 TVP 3
TVP Historia TVP Historia
TVP1 HD TVP1 HD
TVP2 HD TVP2 HD
UA:Pershyi UA:Pershyi
V1 V1
ZAK TV ZAK TV
ZDF ZDF

PAMICO TV STANDARD

A11 HD, AMC (American Movie Classics) HD, Animal Planet HD, Arena SPORT 1 HD, Arena SPORT 2 HD, ATV, AXN, AXN Black, AXN White, Baby TV, Brazzers TV Europe HD, CNN, CNN Prima News HD, CS film/ CS Horor, CS History, CS Mystery, ČT :D HD/ Art HD, ČT 1 HD, ČT 1 JM HD, ČT 1 JZC HD, ČT 1 SM HD, ČT 1 SVC HD, ČT 2 HD, ČT 24 HD, ČT sport HD, Desire HD, Discovery Channel HD, Disney Channel, Disney Junior, Dvojka HD, DW TV HD, Euronews, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Fashion TV HD, Film Europe HD, Filmbox HD, Fishing @ Hunting, Hobby TV HD, iConcerts HD, Jednotka HD, Jihočeská televize, JOJ Cinema HD, JOJ Family HD, Markíza International HD, Mezzo HD, Minimax, Mňam TV, Mňau TV HD, NASA TV HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Nickelodeon, Nickelodeon Jr., Nova Action HD, Nova Cinema HD, Nova FUN HD, Nova Gold HD, Nova HD, Nova Lady HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Óčko, Óčko Star, ORF1, ORF2, Paramount Network, Polar, Polsat, Praha TV, Prima COOL HD, Prima HD, Prima Krimi HD, Prima Love HD, Prima MAX HD, Prima SHOW HD, Prima STAR HD, Prima ZOOM HD, Regionální televize TVS HD, Relax, Retro Music Television, RTVS 24 HD, RTVS Šport HD, Seznam.cz TV HD, Spark TV HD, Spektrum HD, Spektrum Home, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Sport 5 HD, Sporty TV HD, Super Polsat, Šlágr Originál HD, TA 3, TLC HD, Travel Channel HD, Travel XP HD, Turbo TV HD, TV Brno 1, TV Lux, TV Noe, TV Puls, TV Puls 2, TV Rebel, TVN, TVN7, TVP 3, TVP Historia, TVP1 HD, TVP2 HD, UA:Pershyi, V1, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, ZAK TV, ZDF
A11 HD A11 HD
AMC (American Movie Classics) HD AMC (American Movie Classics) HD
Animal Planet HD Animal Planet HD
Arena SPORT 1 HD Arena SPORT 1 HD
Arena SPORT 2 HD Arena SPORT 2 HD
ATV ATV
AXN AXN
AXN Black AXN Black
AXN White AXN White
Baby TV Baby TV
Brazzers TV Europe HD Brazzers TV Europe HD
CNN CNN
CNN Prima News HD CNN Prima News HD
CS film/CS Horor CS film/CS Horor
CS History CS History
CS Mystery CS Mystery
ČT:D HD/Art HD ČT:D HD/Art HD
ČT 1 HD ČT 1 HD
ČT 1 JM HD ČT 1 JM HD
ČT 1 JZC HD ČT 1 JZC HD
ČT 1 SM HD ČT 1 SM HD
ČT 1 SVC HD ČT 1 SVC HD
ČT 2 HD ČT 2 HD
ČT 24 HD ČT 24 HD
ČT Sport HD ČT Sport HD
Desire TV HD Desire TV HD
Discovery Channel HD Discovery Channel HD
Disney Channel Disney Channel
Disney Junior Disney Junior
Dvojka HD Dvojka HD
DW TV HD DW TV HD
Euronews Euronews
Eurosport 1 HD Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD Eurosport 2 HD
Fashion TV HD Fashion TV HD
Film Europe HD Film Europe HD
Filmbox HD Filmbox HD
Fishing @ Hunting Fishing @ Hunting
Hobby TV HD Hobby TV HD
iConcerts HD iConcerts HD
Jednotka HD Jednotka HD
Jihočeská televize Jihočeská televize
JOJ Cinema HD JOJ Cinema HD
JOJ Family HD JOJ Family HD
Markíza International HD Markíza International HD
Mezzo HD Mezzo HD
Minimax Minimax
Mňam TV Mňam TV
Mňau TV HD Mňau TV HD
NASA TV HD NASA TV HD
National Geographic HD National Geographic HD
National Geographic Wild HD National Geographic Wild HD
Nickelodeon Nickelodeon
Nickelodeon Jr. Nickelodeon Jr.
Nova Action HD Nova Action HD
Nova Cinema HD Nova Cinema HD
Nova FUN HD Nova FUN HD
Nova Gold HD Nova Gold HD
Nova HD Nova HD
Nova Lady HD Nova Lady HD
Nova Sport 1 HD Nova Sport 1 HD
Nova Sport 2 HD Nova Sport 2 HD
Óčko Óčko
Óčko Star Óčko Star
ORF1 ORF1
ORF2 ORF2
Paramount Network Paramount Network
Polar Polar
Polsat Polsat
Praha TV Praha TV
Prima COOL HD Prima COOL HD
Prima HD Prima HD
Prima Krimi HD Prima Krimi HD
Prima Love HD Prima Love HD
Prima MAX HD Prima MAX HD
Prima SHOW HD Prima SHOW HD
Prima STAR HD Prima STAR HD
Prima ZOOM HD Prima ZOOM HD
Regionální televize TVS HD Regionální televize TVS HD
Relax Relax
Retro Music Television Retro Music Television
RTVS 24 HD RTVS 24 HD
RTVS Šport HD RTVS Šport HD
Seznam.cz TV HD Seznam.cz TV HD
Spark TV HD Spark TV HD
Spektrum HD Spektrum HD
Spektrum Home Spektrum Home
Sport 1 HD Sport 1 HD
Sport 2 HD Sport 2 HD
Sport 5 HD Sport 5 HD
Sporty TV HD Sporty TV HD
Super Polsat Super Polsat
Šlágr Originál HD Šlágr Originál HD
TA 3 TA 3
TLC HD TLC HD
Travel Channel HD Travel Channel HD
Travel XP HD Travel XP HD
Turbo TV HD Turbo TV HD
TV Brno 1 TV Brno 1
TV Lux TV Lux
TV Noe TV Noe
TV Puls TV Puls
TV Puls 2 TV Puls 2
TV Rebel TV Rebel
TVN TVN
TVN 7 TVN 7
TVP 3 TVP 3
TVP Historia TVP Historia
TVP1 HD TVP1 HD
TVP2 HD TVP2 HD
UA:Pershyi UA:Pershyi
V1 V1
Viasat Explore HD Viasat Explore HD
Viasat History HD Viasat History HD
Viasat Nature HD Viasat Nature HD
ZAK TV ZAK TV
ZDF ZDF

PAMICO TV MAX

360TuneBox, A11 HD, AMC (American Movie Classics) HD, Animal Planet HD, Arena SPORT 1 HD, Arena SPORT 2 HD, ATV, AXN, AXN Black, AXN White, Baby TV, BBC World News, Brazzers TV Europe HD, CNN, CNN Prima News HD, CS film/ CS Horor, CS History, CS Mystery, ČT :D HD/ Art HD, ČT 1 HD, ČT 1 JM HD, ČT 1 JZC HD, ČT 1 SM HD, ČT 1 SVC HD, ČT 2 HD, ČT 24 HD, ČT sport HD, Desire HD, Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Disney Channel, Disney Junior, DocuBox HD, DTX HD, Dvojka HD, DW TV HD, Erox HD, Eroxxx HD, Euronews, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Fashion TV HD, FashionBox HD, Fast&FunBox HD, FightBox HD, Film Europe+ HD, Film Europe HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Family, Filmbox HD, Filmbox Premium HD, Filmbox Stars HD, Fishing & Hunting, France 24, Golf Channel HD, Hobby TV HD, iConcerts HD, Investigation discovery, Jednotka HD, Jihočeská televize, JOJ Cinema HD, JOJ Family HD, Markíza International HD, Mezzo HD, Minimax, Mňam TV, Mňau TV HD, NASA TV HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, Nickelodeon, Nickelodeon Jr., Nova Action HD, Nova Cinema HD, Nova FUN HD, Nova Gold HD, Nova HD, Nova Lady HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Óčko, Óčko Star, ORF1, ORF2, Paramount Network, Polar, Polsat, Praha TV, Prima COOL HD, Prima HD, Prima Krimi HD, Prima Love HD, Prima MAX HD, Prima SHOW HD, Prima STAR HD, Prima ZOOM HD, Reality Kings TV, Regionální televize TVS HD, Relax, Retro Music Television, RTVS 24 HD, RTVS Šport HD, Seznam.cz TV HD, Spark TV HD, Spektrum HD, Spektrum Home, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Sport 5 HD, Sporty TV HD, Super Polsat, Šlágr Originál HD, TA 3, TLC HD, Travel Channel HD, Travel XP HD, Turbo TV HD, TV Brno 1, TV Lux, TV Noe, TV Puls, TV Puls 2, TV Rebel, TV5 Monde, TVN, TVN7, TVP 3, TVP Historia, TVP1 HD, TVP2 HD, UA:Pershyi, V1, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, ZAK TV, ZDF
360TuneBox 360TuneBox
A11 HD A11 HD
AMC (American Movie Classics) HD AMC (American Movie Classics) HD
Animal Planet HD Animal Planet HD
Arena SPORT 1 HD Arena SPORT 1 HD
Arena SPORT 2 HD Arena SPORT 2 HD
ATV ATV
AXN AXN
AXN Black AXN Black
AXN White AXN White
Baby TV Baby TV
BBC World News BBC World News
Brazzers TV Europe HD Brazzers TV Europe HD
CNN CNN
CNN Prima News HD CNN Prima News HD
CS film/CS Horor CS film/CS Horor
CS History CS History
CS Mystery CS Mystery
ČT:D HD/Art HD ČT:D HD/Art HD
ČT 1 HD ČT 1 HD
ČT 1 JM HD ČT 1 JM HD
ČT 1 JZC HD ČT 1 JZC HD
ČT 1 SM HD ČT 1 SM HD
ČT 1 SVC HD ČT 1 SVC HD
ČT 2 HD ČT 2 HD
ČT 24 HD ČT 24 HD
ČT Sport HD ČT Sport HD
Desire TV HD Desire TV HD
Discovery Channel HD Discovery Channel HD
Discovery Science HD Discovery Science HD
Disney Channel Disney Channel
Disney Junior Disney Junior
DocuBox HD DocuBox HD
DTX HD DTX HD
Dvojka HD Dvojka HD
DW TV HD DW TV HD
Erox HD Erox HD
Eroxxx HD Eroxxx HD
Euronews Euronews
Eurosport 1 HD Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD Eurosport 2 HD
Fashion TV HD Fashion TV HD
FashionBox HD FashionBox HD
Fast&FunBox HD Fast&FunBox HD
FightBox HD FightBox HD
Film Europe+ HD Film Europe+ HD
Film Europe HD Film Europe HD
Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
Filmbox Family Filmbox Family
Filmbox HD Filmbox HD
Filmbox Premium HD Filmbox Premium HD
Filmbox Stars HD Filmbox Stars HD
Fishing @ Hunting Fishing @ Hunting
France 24 France 24
Golf Channel HD Golf Channel HD
Hobby TV HD Hobby TV HD
iConcerts HD iConcerts HD
Investigation discovery Investigation discovery
Jednotka HD Jednotka HD
Jihočeská televize Jihočeská televize
JOJ Cinema HD JOJ Cinema HD
JOJ Family HD JOJ Family HD
Markíza International HD Markíza International HD
Mezzo HD Mezzo HD
Minimax Minimax
Mňam TV Mňam TV
Mňau TV HD Mňau TV HD
NASA TV HD NASA TV HD
National Geographic HD National Geographic HD
National Geographic Wild HD National Geographic Wild HD
Nickelodeon Nickelodeon
Nickelodeon Jr. Nickelodeon Jr.
Nova Action HD Nova Action HD
Nova Cinema HD Nova Cinema HD
Nova FUN HD Nova FUN HD
Nova Gold HD Nova Gold HD
Nova HD Nova HD
Nova Lady HD Nova Lady HD
Nova Sport 1 HD Nova Sport 1 HD
Nova Sport 2 HD Nova Sport 2 HD
Óčko Óčko
Óčko Star Óčko Star
ORF1 ORF1
ORF2 ORF2
Paramount Network Paramount Network
Polar Polar
Polsat Polsat
Praha TV Praha TV
Prima COOL HD Prima COOL HD
Prima HD Prima HD
Prima Krimi HD Prima Krimi HD
Prima Love HD Prima Love HD
Prima MAX HD Prima MAX HD
Prima SHOW HD Prima SHOW HD
Prima STAR HD Prima STAR HD
Prima ZOOM HD Prima ZOOM HD
Reality Kings TV Reality Kings TV
Regionální televize TVS HD Regionální televize TVS HD
Relax Relax
Retro Music Television Retro Music Television
RTVS 24 HD RTVS 24 HD
RTVS Šport HD RTVS Šport HD
Seznam.cz TV HD Seznam.cz TV HD
Spark TV HD Spark TV HD
Spektrum HD Spektrum HD
Spektrum Home Spektrum Home
Sport 1 HD Sport 1 HD
Sport 2 HD Sport 2 HD
Sport 5 HD Sport 5 HD
Sporty TV HD Sporty TV HD
Super Polsat Super Polsat
Šlágr Originál HD Šlágr Originál HD
TA 3 TA 3
TLC HD TLC HD
Travel Channel HD Travel Channel HD
Travel XP HD Travel XP HD
Turbo TV HD Turbo TV HD
TV Brno 1 TV Brno 1
TV Lux TV Lux
TV Noe TV Noe
TV Puls TV Puls
TV Puls 2 TV Puls 2
TV Rebel TV Rebel
TV Rebel TV Rebel
TV5Monde TV5Monde
TVN TVN
TVN 7 TVN 7
TVP 3 TVP 3
TVP Historia TVP Historia
TVP1 HD TVP1 HD
TVP2 HD TVP2 HD
UA:Pershyi UA:Pershyi
V1 V1
Viasat Explore HD Viasat Explore HD
Viasat History HD Viasat History HD
Viasat Nature HD Viasat Nature HD
ZAK TV ZAK TV
ZDF ZDF

 


 

Přehled volitelných tematických programových balíčků

FILMY

AXN, AXN Black, AXN White, Film Europe HD, Filmbox HD, JOJ Cinema HD
AXN AXN
AXN Black AXN Black
AXN White AXN White
Film Europe HD Film Europe HD
Filmbox HD Filmbox HD
JOJ Cinema HD JOJ Cinema HD

SUPERBOX

Erox HD, Eroxxx HD, FashionBox HD, FightBox HD, Filmbox HD, Filmbox Premium HD, Filmbox Family, Filmbox Extra HD, Filmbox Stars HD
Erox HD Erox HD
Eroxxx HD Eroxxx HD
FashionBox HD FashionBox HD
FightBox HD FightBox HD
Filmbox HD Filmbox HD
Filmbox Premium HD Filmbox Premium HD
Filmbox Family Filmbox Family
Filmbox Extra HD Filmbox Extra HD
Filmbox Stars HD Filmbox Stars HD

SPORT

Arena SPORT 1 HD, Arena SPORT 2 HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Golf Channel HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Sport 1 HD, Sport 2 HD
Arena SPORT 1 HD Arena SPORT 1 HD
Arena SPORT 2 HD Arena SPORT 2 HD
Eurosport 1 HD Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD Eurosport 2 HD
Golf Channel HD Golf Channel HD
Nova Sport 1 HD Nova Sport 1 HD
Nova Sport 2 HD Nova Sport 2 HD
Sport 1 HD Sport 1 HD
Sport 2 HD Sport 2 HD

DĚTSKÉ

Disney Channel, Disney Channel Junior, Nickelodeon, Nickelodeon Jr., Baby TV
Disney Channel Disney Channel
Disney Junior Disney Junior
Nickelodeon Nickelodeon
Nickelodeon Jr. Nickelodeon Jr.
Baby TV Baby TV

ČESKÉ

CS film/CS Horor, CS History, CS Mystery, Film Europe+ HD
CS film/CS Horor CS film/CS Horor
CS History CS History
CS Mystery CS Mystery
Film Europe+ HD Film Europe+ HD

LÁSKA

Brazzers TV Europe HD, Erox HD, Eroxxx HD, Reality Kings TV, Desire TV HD
Brazzers TV Europe HD Brazzers TV Europe HD
Erox HD Erox HD
Eroxxx HD Eroxxx HD
Reality Kings TV Reality Kings TV
Desire TV HD Desire TV HD

LEO TV

EXTASY TV HD, Leo TV HD, Leo TV GOLD HD, PASSIONXXX HD
EXTASY TV HD EXTASY TV HD
Leo TV HD Leo TV HD
Leo TV GOLD HD Leo TV GOLD HD
PASSIONXXX HD PASSIONXXX HD

ZPRAVODAJSKÉ

BBC World News, DW TV HD, EuroNews, Fashion TV HD, France 24, TV5Monde
BBC World News BBC World News
DW TV HD DW TV HD
EuroNews EuroNews
Fashion TV HD Fashion TV HD
France 24 France 24
TV5Monde TV5Monde

DOKUMENTY

Animal Planet HD, Discovery channel HD, Discovery Science HD, DTX HD, Fishing & Hunting, ID HD, National Geographic HD, National Geographic Wild HD, TLC HD, Travel Channel HD, Viasat Explore HD, Viasat History HD, Viasat Nature HD, TravelXP HD
Animal Planet HD Animal Planet HD
Discovery Channel HD Discovery Channel HD
Discovery Science HD Discovery Science HD
DTX HD DTX HD
Fishing @ Hunting Fishing @ Hunting
Investigation discovery Investigation discovery
National Geographic HD National Geographic HD
National Geographic Wild HD National Geographic Wild HD
TLC HD TLC HD
Travel Channel HD Travel Channel HD
Viasat Explore HD Viasat Explore HD
Viasat History HD Viasat History HD
Viasat Nature HD Viasat Nature HD
Travel XP HD Travel XP HD

 


 

Digitální televize na všech chytrých zařízeních

Sledujte televizi na set-top boxu, tabletu či chytrém telefonu (Android, iOS, Windows 10), na webu (Chrome, Safari, Firefox, Explorer, Opera), nebo Smart TV (Samsung, LG nebo Android TV). Na všech zařízeních jsou přitom k dispozici stejné funkce v plné šíři a samozřejmě také intuitivní ovládání pro dokonalý uživatelský zážitek. Stáhněte si aplikaci PAMICO TV!

 

Aplikace PAMICO TV

Google Play Apple Store Microsoft Store

 

PAMICO TV Přehrávání PAMICO TV EPG+ PAMICO TV Vyhledávání mobil PAMICO TV Nahrávky mobil PAMICO TV Archiv mobil

 

PAMICO TV Přehrávání tablet
PAMICO TV Program tablet
PAMICO TV Nahrávky tablet PAMICO TV Archiv tablet

 


 

TIPY DIGITÁLNÍ TELEVIZE

Zařízení IPTV Sledujte televizi na libovolném zařízení

Televize na doma i na cesty a do všech chytrých zařízení. Sledujte pomocí set-top-boxu, nebo díky funkci Second screen na tabletu, chytrém telefonu, na počítači přes internetový prohlížeč a nebo na smart televizích. Na všech zařízeních jsou k dispozici stejné funkce, v plné šíři a intuitivním ovládáním.

 


Jedinečné funkce, které ocení každý

TV Archiv, rozšířený programový průvodce EPG+, pozastavení aktuálního vysílání, nahrávání oblíbených pořadů, spustění pořadu od začátku, nebo libovolný časový posun ve vysíláném pořadu přináší maximální komfort při sledování televize.
Funkce IPTV

 Zákaznický portál PAMICO TV

Jednoduchá správa televizní služby

Díky přehlednému zákaznickému portálu televizní služby PAMICO TV si můžete libovolně přidávat a ubírat chytré zařízení, které používají digitální televizní službu PAMICO TV pomocí funkce Second screen.

 


Soubory ke stažení

Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000