484 840 000

Společnost PAMICO CZECH, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost působící na českém trhu více jak 17 let. Držíme si pozici silného poskytovatele telekomunikačních služeb a to nejen díky technologickému náskoku, který přináší velké možnosti využití, garanci kvality poskytovaných služeb, ale také díky nasazené rozumné cenové politice. Dbáme na modernizaci nabízených služeb a na stálém rozšiřování našeho portfolia pro dosažení komplexní nabídky služeb ze světa telekomunikací. Díky dlouholeté zkušenosti v oblasti telekomunikací poskytujeme telekomunikační služby „NOVÉ GENERACE”, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Pro rezidentní zákazníky nabízíme služby „quadruple play“, u kterých jsme schopni nabídnout kombinaci vysokorychlostního internetu, digitální televize, pevné telefonní linky a mobilního volání a to vše z jednoho zdroje a tím dosahujeme plné komunikační potřeby moderního zákazníka.

Velké projekty a dosažené úspěchy
Nebojíme se velkých projektů a jejich realizací. Jsme moderní společnost, která nechce být jen jedna mezi ostatními, chceme být pro své zákazníky ta nejlepší. Pro plnění této myšlenky vyvíjíme velké úsilí a díky teamu zkušených odborníků za námi stojí velké úspěšné projekty. Provozujeme rozsáhlé optické datové sítě s přípojky typu FTTH (Fiber-to-the-home), tedy optická přípojka až do rodinného domu. Výstavba této moderní optické datové sítě byla zaměřena na srdce Českého ráje, na město Turnov a jeho okolí. V současné době dosahujeme pokrytí 95% v rámci města Turnov a velkých částí přilehlých lokalit v Ohrazenicích a Přepeřích. V lokalitách, kde není optické pokrytí provozujeme rozsáhlé kapacitní bezdrátové datové sítě, které naplno plní svou funkci a umožňují využívat naše moderní telekomunikační služby skrze bezdrátovou technologii.

Bezpečnost a garance poskytované služby
Mnoho našich zákazníků si klade velké nároky na bezpečnost a garanci poskytované služby. Naše datové sítě a poskytované služby jsou i na tyto požadavky připraveny a to díky nasazeným výkonným síťovým prvkům a zařízením v kombinaci se sofistikovanými systémy a procesy. Jsme připraveni i na nečekané technické závady. Centrální optické datové linky, bez kterých by nebylo možné doručit služby zákazníkovi jsou zálohovány druhým nezávislým datovým okruhem, který je taktéž plně optický a je připraven zajistit datové připojení sítě PAMICO v případě nečekané havárie hlavního datového okruhu. Datová síť PAMICO je napojena na mezinárodní optické datové linky a díky této skutečnosti jsme schopni jakékoliv kapacitní dodávky datových služeb. Nad svou sítí vládneme a držíme nad ní pevnou ruku a to díky nasazenému sofistikovanému monitorovacímu systému, který neustále hlídá chod celé sítě a kontroluje kvalitu poskytované služby. Námi nabízené služby obsahují garanci kvality s přidanou hodnotou.

Naše vize a hodnoty
Vážíme si našich zákazníků. Působíme a žijeme ve stejných městech a víme, pokud si získáme jejich důvěru, budeme moci plnit jejich přání bez zbytečných řečí. Pracujeme jako tým, patříme mezi odborníky v oboru a naší snahou je efektivně využít naše vědomosti, schopnosti, úsilí a společně vytvořit hodnoty, které náš zákazník ocení. Chceme být Vašimi partnery v oblasti telekomunikací a pomoci Vám efektivněji využívat služby, které jsou v dnešním životě běžnou součástí a bez kterých si již svět neumíme představit, podpořit Vaše sny, podnikání, potřeby nebo jen zábavu.

Reference
Poskytujeme své služby velkým a významným společnostem, firmám, živnostníkům, úřadům, institucím, školám, ale také samotným domácnostem. Umožňujeme využívat naše moderní datové sítě městským organizacím ke zlepšení vzájemné komunikace, městské a státní policii pro kvalitní datové přenosy z městských kamer a tím podporujeme vývoj i samotnou bezpečnost města Turnov. Věříme, že pokud s námi budete sdílet své požadavky, budeme pro Vás ti praví partneři.

Jsme členy a certifikovanými partnery společností

Člen RIPE
Certifikace:  Select Certified Partner   Specializace:  Small and Midsize Business Specialization HP Partner PAMICO CZECH, s.r.o. - ARUBA CERTIFIED
ESET Partner

Jsme hrdými partnery

Město Turnov KULTURNÍ CENTRUM TURNOV s.r.o. Městská sportovní Turnov, s.r.o. Sportovně rekreační areál Maškova zahrada Městská knihovna Antonína Marka Turnov

Identifikační údaje společnosti
Název: PAMICO CZECH, s.r.o., se sídlem v Turnově, 28. října 111, PSČ 511 01
IČ: 27488098 DIČ: CZ27488098
Bankovní spojení: Komerční banka, b.ú. 27-792980237/0100
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedené Krajským soudem v Hradci králové, oddíl C, vložka 21959

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Kolektiv společnosti PAMICO CZECH, s.r.o.

Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000