484 840 000

Společnost PAMICO CZECH, s.r.o.

Jsme výhradně česká společnost působící na českém trhu více jak 15 let. Držíme si pozici silného poskytovatele telekomunikačních služeb a to nejen díky technologickému náskoku, který přináší velké možnosti využití, garanci kvality poskytovaných služeb, ale také díky nasazené rozumné cenové politice. Dbáme na modernizaci nabízených služeb a na stálém rozšiřování našeho portfolia pro dosažení komplexní nabídky služeb ze světa telekomunikací. Díky dlouholeté zkušenosti v oblasti telekomunikací poskytujeme telekomunikační služby „NOVÉ GENERACE”, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Pro rezidentní zákazníky nabízíme služby „quadruple play“, u kterých jsme schopni nabídnout kombinaci vysokorychlostního internetu, digitální televize, pevné telefonní linky a mobilního volání a to vše z jednoho zdroje a tím dosahujeme plné komunikační potřeby moderního zákazníka.

Velké projekty a dosažené úspěchy
Nebojíme se velkých projektů a jejich realizací. Jsme moderní společnost, která nechce být jen jedna mezi ostatními, chceme být pro své zákazníky ta nejlepší. Pro plnění této myšlenky vyvíjíme velké úsilí a díky teamu zkušených odborníků za námi stojí velké úspěšné projekty. Provozujeme rozsáhlé optické datové sítě s přípojky typu FTTB (Fiber-to-the-building) a FTTH (Fiber-to-the-home), tedy optická přípojka až do rodinného domu. Výstavba této moderní optické datové sítě byla zaměřena na srdce Českého ráje, na město Turnov a probíhá ve spolupráci s městem Turnov. Díky vstřícnosti města Turnov a našeho velkého úsilí jsme dosáhli neuvěřitelného pokrytí téměř v rámci celého města což byl hlavní cíl tohoto projektu, vybudovat co nejrozsáhlejší optickou datovou infrastrukturu a dosáhnout dostupnost v co možná nejvíce částech města. Provozujeme rozsáhlé bezdrátové datové sítě, které naplno plní svou funkci a umožňují využívat naše moderní telekomunikační služby skrze bezdrátovou technologii.

Bezpečnost a garance poskytované služby
Mnoho našich zákazníků si klade velké nároky na bezpečnost a garanci poskytované služby. Naše datové sítě a poskytované služby jsou i na tyto požadavky připraveny a to díky nasazeným výkonným síťovým prvkům a zařízením v kombinaci se sofistikovanými systémy a procesy. Jsme připraveni i na nečekané technické závady. Centrální optické datové linky, bez kterých by nebylo možné doručit služby zákazníkovi jsou zálohovány druhým nezávislým datovým okruhem, který je taktéž plně optický a je připraven zajistit datové připojení sítě PAMICO v případě nečekané havárie hlavního datového okruhu. Datová síť PAMICO je napojena na mezinárodní optické datové linky a díky této skutečnosti jsme schopni jakékoliv kapacitní dodávky datových služeb. Nad svou sítí vládneme a držíme nad ní pevnou ruku a to díky nasazenému sofistikovanému monitorovacímu systému, který neustále hlídá chod celé sítě a kontroluje kvalitu poskytované služby. Námi nabízené služby obsahují garanci kvality s přidanou hodnotou.

Naše vize a hodnoty
Vážíme si našich zákazníků. Působíme a žijeme ve stejných městech a víme, pokud si získáme jejich důvěru, budeme moci plnit jejich přání bez zbytečných řečí. Pracujeme jako tým, patříme mezi odborníky v oboru a naší snahou je efektivně využít naše vědomosti, schopnosti, úsilí a společně vytvořit hodnoty, které náš zákazník ocení. Chceme být Vašimi partnery v oblasti telekomunikací a pomoci Vám efektivněji využívat služby, které jsou v dnešním životě běžnou součástí a bez kterých si již svět neumíme představit, podpořit Vaše sny, podnikání, potřeby nebo jen zábavu.

Reference
Poskytujeme své služby velkým a významným společnostem, firmám, živnostníkům, úřadům, institucím, školám, ale také samotným domácnostem. Umožňujeme využívat naše moderní datové sítě městským organizacím ke zlepšení vzájemné komunikace, městské a státní policii pro kvalitní datové přenosy z městských kamer a tím podporujeme vývoj i samotnou bezpečnost města Turnov. Věříme, že pokud s námi budete sdílet své požadavky, budeme pro Vás ti praví partneři.

Jsme členy a certifikovanými partnery společností

Člen RIPE
Certifikace:  Select Certified Partner   Specializace:  Small and Midsize Business Specialization HP Partner PAMICO CZECH, s.r.o. - ARUBA CERTIFIED
ESET Partner

Jsme hrdými partnery

KULTURNÍ CENTRUM TURNOV s.r.o. Městská sportovní Turnov, s.r.o. Sportovně rekreační areál Maškova zahrada Městská knihovna Antonína Marka Turnov

Identifikační údaje společnosti
Název: PAMICO CZECH, s.r.o., se sídlem v Turnově, 28. října 111, PSČ 511 01
IČ: 27488098 DIČ: CZ27488098
Bankovní spojení: Komerční banka, b.ú. 27-792980237/0100
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku, vedené Krajským soudem v Hradci králové, oddíl C, vložka 21959

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Kolektiv společnosti PAMICO CZECH, s.r.o.

Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000