484 840 000

Pevná telefonní linka


Digitální pevná telefonní linka přináší levné volání do všech telefonních sítí v ČR, výhodné volání do zahraničí a bezplatné volání v síti PAMICO a v partnerských telefonních sítích, využívající této moderní technologie (VoIP). Se službou získáte kompletní přehled o Vašem volání díky přehlednému uživatelskému rozhraní, můžete využít pohodlné posílání SMS zpráv pomocí web portálu, získáte elektronický digitální záznamník, možnost přesměrování hovorů a další užitečné funkce. Ke službě Vám aktivujeme zdarma nové veřejné telefonní číslo, popř. Vám umožníme přenos Vašeho stávajícího telefonního čísla.

 

Popis a výhody služby

  • Neplatíte žádné paušální poplatky za provoz telefonní linky.
  • Platíte pouze hovorné, které provoláte, s/nebo bez minimálního plnění.
  • Voláte výhodně do všech telefonních sítí v ČR a zahraničí.
  • Voláte zdarma v rámci telefonní sítě PAMICO CZECH a partnerských telefonních sítí využívající této moderní technologie (VoIP).
  • Nabídneme Vám možnost výběru digitálního telefonního přístroje dle Vašich požadavků, nebo Vám umožníme ponechání Vašeho stávajícího telefonního přístroje, na který jste zvyklý a který Vám vyhovuje.
  • Ke každé aktivaci služby Vám zdarma přidělíme nové veřejné telefonní číslo, popř. Vám přeneseme (ponecháme) Vaše stávající veřejného telefonní číslo, které znají všichni vaši přátelé, nebo rodina.
  • Můžete využít možnosti aktivace elektronického faxu, služby DIGITAL CALL - Virtuální FAX u které bude příchozí fax zaslán do Vámi zvolené emailové schránky ve formátu pdf, nepotřebujete tedy vlastnit fyzicky faxovový přístroj.
  • Získáte přehledný a uživatelsky jednoduchý web portál pro správu Vašeho tel. čísla umožňující (volbu změnit si parametry služby jako přesměrování hovorů, nastavit si VOICEMAIL, který udělá z Vaší telefonní linky digitální záznamník a doručí Vám vzkazy od volajících do emailové schránky jako zvukovou přílohu, vytvořit si osobní adresář kontaktů, který Vám bude vždy nápomocen při volání, odesílání SMS zpráv, odesílání faxových zpráv atd.).
  • Zákaznická podpora pro řešení obchodních, technických dotazů a problémů. Předpokládaná nejdelší doba odezvy našich techniků do 8 servisních hodin a předpokládaná maximální doba opravy služby v případě poruchy ze strany poskytovatele do 24 servisních hodin (servisní hodiny: pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hod kromě dnů pracovního klidu)

Instalace služby

Termín instalace se určuje na základě aktuálního vytížení instalačních týmů a dle daného typu datové přípojky. Běžná doba zprovoznění služby po podpisu závazné objednávky, nebo při podpisu účastnické smlouvy je do 2-5 pracovních dnů. Přesný termín instalace také záleží na vzájemné domluvě, ze které vyplyne vhodný termín předání služby.

Jak službu objednat, nebo získat více informací?

Využijte jeden z nabízených způsobů:
1. volejte infolinku (+420) 484 840 000, GSM: (+420) 772 720 000
2. vyplňte poptávkový, nebo kontaktní formulář a vyčkejte na telefonát našeho obchodníka
3. navštivte nás osobně na provozovně naší společnosti na adrese 28. října 111, 511 01 Turnov, rádi Vás osobně poznáme.

 

Základní ceník hovorného H01

Telefonní sítě Tarifikace Hovorné - špička
(po-pá od 07:00 do 19:00 hodin)
Hovorné - mimo špičku
(po-pá od 19:00 do 7:00 hodin,
víkendy a svátky po celý den)
Pevné sítě - Národní volání
60+60 1,03 Kč 0,61 Kč
Volání do mobilní sítě PAMICO CZECH (PAMICO Mobile, partnerská mobilní síť MOBIL21) 60+30 1,49 Kč 1,49 Kč
Volání do ostatních mobilních sítí (O2, T-mobile, Vodafone a další) 60+30 3,93 Kč 3,93 Kč
Volání v pevné síti PAMICO CZECH a do partnerských pevných telefonních síti
ZDARMA ZDARMA
SMS zpráva
1,21 Kč 1,21 Kč

 

Kalkulátor hovorného
Kalkulátor hovorného slouží pro zjištění ceny hovorného dle základního ceníku H01. S pomocí kalkulátoru zjistíte zda budete volat do mobilní či pevné sítě a jestli bude uskutečněný hovor zpoplatněn, popřípadě jakou částkou, nebo zda bude uskutečněn zdarma.

 

Virtuální FAX

Virtuální faxový přístroj, umožňující pohodlné faxování bez nutnosti použití běžného faxového přístroje, ovládaný přes uživatelsky jednoduchý web portál. Díky doručování příchozích faxů v digitální formě (soubor PDF) do Vaší emailové schránky získáte kompletní přehled o příchozích faxech a možnost nahlédnutí či tisku jakékoliv faxové zprávy kdykoliv bude třeba. K odesílání faxových zpráv slouží uživatelský web portál, do kterého nahrajete faxovou zprávu (ve formátu PDF).

 


Soubory ke stažení

Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000