484 840 000

Vysokorychlostní neomezený Internet


Připojíme Vás k síti Internet pomocí moderních technologií, které zajistí vysokou kvalitu, spolehlivost a garanci poskytované služby tak, aby jste se stali našim spokojeným zákazníkem.

 

Jaký typ datové přípojky k internetu zvolit?

Pro správný výběr je třeba vědět, který typ datové přípojky je dostupný v objektu, kde chcete službu Internet aktivovat. Bytové a panelové objekty jsou zpravidla označeny samolepkou na vstupních dveřích, která uvádí, jakým typem přípojky je objekt připojen. Pokud si však nejste jistí, nebojte se nás kontaktovat.

Jaké výhody získáte?

  • Při přechodu od jiného poskytovatele nabízíme až 3 měsíce ZDARMA. Umožníme Vám tak využívat kvalitní službu hned, jak se pro ní rozhodnete. Bližší informace Vám rád poskytne náš obchodník.
  • Výpověď u stávajícího poskytovatele služeb vyřídíme za Vás. Ušetříme Vám tím čas a zajistíme bezproblémový přechod k nám.
  • Kvalitní a neomezené vysokorychlostní připojení k síti Internet za využití nejmodernějších technologií. Garantujeme kvalitu poskytované služby.
  • Nízké pořizovací náklady a měsíční poplatky za službu. Neustále aktualizujeme portfólio služeb k dosažení maximální spokojenosti zákazníka. S námi budete stále o krok napřed.
  • Provozovna společnosti ve Vaší blízkosti, jsme tak připraveni na rychlé řešení požadavků zákazníka.
  • Telefonická zákaznická podpora. Naši operátoři jsou dostatečně vyškoleny a připraveny na Vaše dotazy obchodního a technického rázu.

Jak službu objednat, nebo získat více informací?

Využijte jeden z nabízených způsobů:
1. volejte infolinku (+420) 484 840 000, GSM: (+420) 772 720 000
2. vyplňte poptávkový, nebo kontaktní formulář a vyčkejte na telefonát našeho obchodníka
3. navštivte nás osobně na provozovně naší společnosti na adrese 28. října 111, 511 01 Turnov, rádi Vás osobně poznáme.

 

Nepřehlédněte

 

Typy datových přípojek

Optické připojení Kabelové připojení

Rychlé bezdrátové připojení Bezdrátové připojení

 

 


Optická přípojka - panelové, bytové a rodinné domy

Služba nabízí neomezený Internet určený pro běžné užití a je určena i pro ty nejnáročnější uživatele Internetu. Služba je dostupná v objektech, které jsou, nebo mají možnost připojení k optické datové síti PAMICO. Připojené bytové a panelové objekty jsou zpravidla označeny informační samolepkou na vstupních dveřích.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ


Kabelová přípojka - panelové a bytové domy

Služba nabízí neomezený Internet určený pro běžné užití. Vysoké rychlosti přenosu dat ze sítě Internet zaručí spokojenost uživatele. Služba je dostupná v objektech, které jsou kapacitně připojeny k datové síti PAMICO. Připojené bytové a panelové objekty jsou zpravidla označeny informační samolepkou na vstupních dveřích.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ


Rychlá bezdrátová přípojka - bytové a rodinné domy bez datové přípojky

Služba nabízí neomezený Internet určený pro běžné užití. Vysoké rychlosti přenosu dat ze sítě Internet zaručí spokojenost uživatele. Služba je dostupná ve vybraných lokalitách.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ


Bezdrátová přípojka - bytové a rodinné domy bez datové přípojky

Služba nabízí neomezený Internet určený pro běžné užití. Služba je dostupná v i v lokalitách, kde není možné jiné řešení připojení k síti Internet.

CHCI VÍCE INFORMACÍ O SLUŽBĚ


Zákaznický servis

Neváhejte a volejte:

484 840 000
772 720 000